banner de witvisser

De Graankorrel Oude Pekela.HengelsportLauwe De hengelsportzaak van Maas&Waal.Wormenkwekerij WasseVakantiepark Bergumermeer Vissen in Friesland.Hengelsport SappemeerVerpa-Geers Groundbaits.Preston Innovations.Marcel vd EyndeGURU Knowledge is power.T Wisentbos DrontenGruppen Angelsport EmlichheimSOLITH Fish - CrestaHengelsport Hennie Kruidenier.
De 4e dag van de Dolf ten Have Memorial wintercompetitie zijn Pansier-Hermsen niet alleen de overall dagwinnaars met 15.040gr in het B-vak. Ook in het tussenklassement gaan zij nu aan de leiding met 10 punten, op de voet gevolgd door Schimmel-van de Polder met 11 punten en 3e Bos-Vork met 15 punten.
 
 
Vak A is gewonnen door Stuyver-Spaans met 12.340gr en vak C door de Groot-Bergwerff met 10.060gr.
De volgende wedstrijd is op 13 januari.
Een prettige jaarwisseling en voorspoedig 2019 gewenst!
VAK A      
nr. Koppelnaam gewicht pnt.
A1 Wal vd G. - Jong de G. 100 13
A2 Kasteel v. K. - Sturm G. 3400 9
A3 Spraakman G. - Spraakman M. 1740 12
A4 Koopman - Multem André 7260 4
A5 Vermaak J. - Strien v. H. 1840 11
A6 Duizer K. - Inkenhaag K. 10120 2
A7 Witte de G. - Vegt vd B. 5360 7
A8 Stuyver R. - Spaans M. 12340 1
A9 Kooij J. - Berg M. 0 14
A10 Versluis W. - Bambacht M. 2040 10
A11 Multem W. - Stadt vd A. 3920 8
A12 Behonek G. - Boel M. 6820 5
A13 Leeuwen v. W. - Ippel J. 8560 3
A14 Hofland M. - Kempers H. 6100 6

VAK B      
B15 Kuijten J. - Willik vd P. 2960 11
B16 Drie van P. - Renes W. 6420 7
B17 Schimmel A. - Polder vd E. 7480 3
B18 Tom R. - Verra J. 1820 13
B19 Hup A. - Veen van 't D. 6820 6
B20 Cramer R. - Schaft vd D. 9100 2
B21 Bos P. - Vork J. 7280 4
B22 Joode de E. - Hattem v. H. 7080 5
B23 Valkenburg J. - Renes J. 3440 9
B24 Kruithof P. - Jacobs H. 3400 10
B25 Golstein S. - Golstein J. 1100 14
B26 Smeets H. - Otten W. 6120 8
B27 Pansier W. - Hermsen R. 15040 1
B28 Eijndt v. J. - Korput vd H. 2680 12

VAK C      
C29 Janssen J. - As v. Th. 6040 6
C30 Brink vd H. sr - Brink vd H. jr 5400 7
C31 Groot de G. - Bergwerff P. 10060 1
C32 Kalkman C. - Huiding H. 1740 11
C33 Schaft vd C. - Schaft vd F. 6820 4
C34 Verhoeff J. - Verhoeff Chr. 8800 2
C35 Brouwer J. - Groen W. 3020 10
C36 Damveld G. - Schaft vd N. 1520 12
C37 Esch v. T. - Lalleman P. 6780 5
C38 Leeuwen v. E. - Hoef vd E. 0 14
C39 Teunissen B. - Verhoeven Th. 5340 8
C40 Oldenbeuving O. - Stalman W. 700 13
C41 Arp R. - Wijk v. W. 3760 9
C42 Helm vd W. - Burgmans M. 7900 3

nr. koppel 1e wds 2e wds 3e wds 4e wds stand
gew pnt. gew. pnt. gew. pnt. gew. pnt. gew. pnt.
1 Pansier W. - Hermsen R. 19860 1 13600 6 5300 2 15040 1 53800 10
2 Schimmel A. - Polder vd E. 9340 5 13860 1 8560 2 7480 3 39240 11
3 Bos P. - Vork J. 6340 9 23320 1 11380 1 7280 4 48320 15
4 Cramer R. - Schaft vd D. 10040 2 2460 10 9420 1 9100 2 31020 15
5 Helm vd W. - Burgmans M. 9740 3 10720 8 7540 2 7900 3 35900 16
6 Teunissen B. - Verhoeven Th. 10160 4 18540 2 4100 3 5340 8 38140 17
7 Behonek G. - Boel M. 7240 4 8160 3 6500 5 6820 5 28720 17
8 Stuyver R. - Spaans M. 26120 2 3620 8 5920 7 12340 1 48000 18
9 Leeuwen v. W. - Ippel J. 5520 9 15500 5 8720 1 8560 3 38300 18
10 Groot de G. - Bergwerff P. 12340 1 4720 12 6620 4 10060 1 33740 18
11 Janssen J. - As v. Th. 5720 7 8980 2 6580 4 6040 6 27320 19
12 Schaft vd C. - Schaft vd F. 16740 2 11240 7 2400 9 6820 4 37200 22
13 Smeets H. - Otten W. 22260 5 8180 2 5540 8 6120 8 42100 23
14 Koopman - Multem André 45180 1 2220 11 2440 8 7260 4 57100 24
15 Verhoeff J. - Verhoeff Chr. 20440 7 3360 9 6020 6 8800 2 38620 24
16 Tom R. - Verra J. 21080 6 9220 1 3840 4 1820 13 35960 24
17 Duizer K. - Inkenhaag K. 4100 11 6840 3 4600 8 10120 2 25660 24
18 Brink vd H. sr - Brink vd H. jr 22960 4 2480 9 3460 6 5400 7 34300 26
19 Arp R. - Wijk v. W. 10920 3 3700 7 3000 9 3760 9 21380 28
20 Versluis W. - Bambacht M. 7000 8 6580 4 4700 7 2040 10 20320 29
21 Esch v. T. - Lalleman P. 5480 10 6960 10 3720 5 6780 5 22940 30
22 Hofland M. - Kempers H. 2000 14 15700 4 3380 7 6100 6 27180 31
23 Eijndt v. J. - Korput vd H. 5980 5 18140 3 2340 13 2680 12 29140 33
24 Damveld G. - Schaft vd N. 5800 6 1500 12 7700 3 1520 12 16520 33
25 Joode de E. - Hattem v. H. 24000 3 420 14 1740 13 7080 5 33240 35
26 Hup A. - Veen van 't D. 14940 9 1620 11 4740 9 6820 6 28120 35
27 Multem W. - Stadt vd A. 11740 11 3440 6 2280 10 3920 8 21380 35
28 Drie van P. - Renes W. 1680 14 6560 4 2740 10 6420 7 17400 35
29 Kruithof P. - Jacobs H. 2100 13 4460 6 5740 6 3400 10 15700 35
30 Oldenbeuving O. - Stalman W. 4600 11 7680 9 7000 3 700 13 19980 36
31 Kuijten J. - Willik vd P. 16460 8 5420 5 1040 14 2960 11 25880 38
32 Valkenburg J. - Renes J. 12400 10 0 14 6580 5 3440 9 22420 38
33 Brouwer J. - Groen W. 10660 14 4980 5 3440 10 3020 10 22100 39
34 Kasteel v. K. - Sturm G. 5700 8 5960 11 2700 12 3400 9 17760 40
35 Witte de G. - Vegt vd B. 5460 10 1000 13 2360 11 5360 7 14180 41
36 Kalkman C. - Huiding H. 11580 12 2920 7 2080 12 1740 11 18320 42
37 Golstein S. - Golstein J. 9120 6 1900 14 2120 11 1100 14 14240 45
38 Vermaak J. - Strien v. H. 3800 12 2940 10 1220 12 1840 11 9800 45
39 Wal vd G. - Jong de G. 7340 7 1600 12 600 13 100 13 9640 45
40 Kooij J. - Berg M. 2120 13 2920 7 0 14 0 14 5040 48
41 Spraakman G. - Spraakman M. 10860 13 1480 13 2980 11 1740 12 17060 49
42 Leeuwen v. E. - Hoef vd E. 3880 12 2640 13 0 14 0 14 6520 53
T Wisentbos DrontenGruppen Angelsport EmlichheimGURU Knowledge is power.Hengelsport Hennie Kruidenier.Preston Innovations.SOLITH Fish - CrestaDe Graankorrel Oude Pekela.Vakantiepark Bergumermeer Vissen in Friesland.Marcel vd EyndeWormenkwekerij WasseVerpa-Geers Groundbaits.Hengelsport SappemeerHengelsportLauwe De hengelsportzaak van Maas&Waal.